Przedszkole Jabłonna

Wasza pociecha skończyła 3 rok życia? Czas pożegnać żłobek i przywitać przedszkole! Placówka Tutorland w Jabłonnie z radością przyjmie w swoje podwoje nowych podopiecznych! Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku od 3 do 6 lat!

Przedszkole - gmina Jabłonna

Tutorland to placówka mieszcząca się w gminie Jabłonna. Powstała po to, by wspomóc rodziców w opiece i wychowaniu pociech w duchu poszanowania drugiego człowieka oraz przyrody. Posiadamy doskonałą ofertę edukacyjną dla dzieci w różnym wieku. Dbamy o to, by rozwijały się zgodnie ze swoim naturalnym rytmem, do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, jednocześnie realizujemy podstawę programową. Staramy się tworzyć rodzinną atmosferę, w której maluchy będą się doskonale czuły. Otoczymy je tu ciepłem, troską, zapewnimy również dużo zabawy oraz przyjemnej nauki!

Dlaczego powinniście posłać pociechę do Tutorland?

Nasze przedszkole w Jabłonnie posiada wiele zalet. Przede wszystkim warto podkreślić, że zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę wykorzystującą do nauczania nowoczesne metody pracy, dzięki czemu wiedza jest z łatwością przyswajana przez maluchy. Poza zajęciami podstawowymi oferujemy również te dodatkowe, jak zajęcia taneczne, sportowe  czy lekcje karate. W każdym miesiącu organizujemy warsztaty, teatrzyki i wycieczki dla naszych przedszkolaków. Budynek posiada dogodny dojazd oraz zamknięty parking. Jest usytuowany w zaciszu lasu. Maluchom oddajemy do dyspozycji przestronne sale z nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi oraz duży plac zabaw - każdego dnia, jeśli tylko nie ograniczy nas pogoda, zabieramy maluchy na spacer lub zajęcia ruchowe.