Festiwal czekolady

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkich chwil na Festiwal Czekolady z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 3.06.22(pt.) o godzinie 9:30. Na warsztaty będzie potrzebny specjalny strój, który może się pobrudzić! Scenariusz warsztatów:

Poznajemy tajniki powstania czekolady:

• skąd bierze się czekolada?
  • jak powstaje?
  • jakie są rodzaje czekolady?

Kolejnym etapem będzie degustacja wszystkich rodzajów czekolad i zrobienie własnej  z wybranymi dodatkami, którą potem można zabrać do domu. Na koniec będzie muzyczna zabawa "Czekoladowy taniec" i wręczenie dyplomu "Mistrza czekolady".

Cele ogólne:
  • Zapoznanie dzieci z etapami powstania czekolady.
  • Utrwalanie podstawowych zasad zdrowego żywienia
  • Wzbogacanie wiadomości dzieci na temat sporządzania czekolady.
  • Kształtowanie u dzieci umiejętności umiarkowanego spożywania słodkości i wyrobów czekoladowych.

"-Świat nie jest idealny - stwierdził Puchatek, drapiąc się po łebku. - Ale zawsze jest jeszcze czekolada I książka I gorące kakao "

czekolada

Wiosenna sesja zdjęciowa

Sesja organizowana przez firmę Anna Gołębiewska MagiczneChwile.pl odbędzie się 02.06 o godz. 9:00. Zdjęcia będą sprzedawane przez system internetowy. Dzieci mogą mieć wykonane zdjęcia koleżeńskie, jeśli będą sobie tego życzyły. Serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki 😊

Wycieczka integracyjna dzieci + rodzice

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wspólną wycieczkę z waszymi pociechami, która odbędzie się dnia 31.05(wt). Wyjazd o godzinie 13:00. Jedziemy do sali zabaw Piccolo na ulicy Zegrzyńskiej 1D w Legionowie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania Dnia Dziecka.

Dzień Mamy i Taty

Kochani Rodzice!!!

O Waszym Święcie pamiętamy,
więc serdecznie zapraszamy
na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Grupa Pandy 24.05.22 (wt.) Godz. 15:00
Grupa Jeżyki 26.05.22 (czw.) Godz. 15:00